Samsung Galaxy S6, iPhone 6S karşısında!

Aradığınız en iyi amiral gemisi telefonlardan biriyse, Samsung veya Apple’ın üst seviye telefonlarına bakmanız yeterli. QHD ekranı, güçlü işlemcisi, kaliteli tasarımı ve yeni işlevleriyle Samsung Galaxy S6, senenin en popüler telefonlarından bir tanesiydi. Ancak Galaxy S6’yı geçebilecek bir telefon varsa bu telefon, bu işte Samsung’u geçen tek firma Apple’ıniPhone 6S‘i olacak.

İşte Samsung Galaxy S6 ve yepyeni iPhone 6S’in detaylı karşılaştırması.

Tasarım

iPhone 6S, 7,1mm’lik ince bir metal parçası. Tasarımında önemli bir değişiklik yapılmayan telefon, iPhone 6’ya çok benziyor. Ancak 3D Touch teknolojisine yer açmak için cihaz, biraz kalınlaştırılmış.

 

2015102523183952172

 

 

 

 

Metal çerçeveli ve cam arka yüzlü Samsung Galaxy S6, iPhone 6S kadar stil sahibi. Cihaz, 6,8mm kalınlığıyla iPhone 6S’ten bile ince ancak arka taraf, parmak izlerinizi üzerine toplayabiliyor. İzler beyaz modelde çok kolay görünmeseler de beyazı tercih ettiğinizde hoş görünümlü diğer renk tonlarını kaçırmış oluyorsunuz.

Bununla birlikte her iki telefon da elde müthiş görünüyor. Yani sokakta sizi gören kimsenin, telefonunuza burun kıvıramayacağından emin olabilirsiniz.

0 Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*