Biz Kimiz?

Orange Grafik, web tasarım alanında uzman, web’in tüm teknolojisini a’dan z’ye kullanarak hizmet sunan yazılımcı ve tasarımcılardan oluşan bir ajanstır. Özellikle görselliği ön planda ve iyi bir yazılım altyapısına sahip projeler sunmaktadır. orange grafik bir ürün, firma veya hizmeti en iyi şekilde ifade edecek web sitesini nasıl tasarlayacağını ne tür materyaller kullanılması gerektiğini bilerek çalışır ve web sitesinin hedef kitleye başarılı bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Ekipçe, internette kaybolmuş işlevsiz web projeleri yerine, başarıya %100 odaklı, firma, ürün veya hizmeti tanıtan web sitesinin internetteki en üst noktalarda yer almasını sağlayan çözümler sunmaktadır.

Orange Grafik çatısı altında çalışan ekibin yaş ortalaması 25’tir ve genç dinamik kavramına tam olarak uymaktadır. Ekibimiz ile müşteri projelerinde gece, gündüz çalışarak ve beklentilerin üzerinde projeler çıkararak, kısa zamanda markalaşmış olmanın verdiği gururu ve sorumluluğu taşımaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Misyon Vizyon

Misyon

Gelişmiş interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

 

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir

Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

Tasarım Anlayışı
İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek

Yaratıcılık
Marka, teknoloji, tasarım, network ve bunun gibi kalıcı ve sıra dışı üstünlükler yaratmak

Sorumluluk Ve Şeffaflık
Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

Aktif Katılım
Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Stratejik Yaklaşım
Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.

 

 

BU YAZIYI BEĞENDİNİZ Mİ ?

1 2 3 4